Sklápěcí návěsy KEMPF

Standardní a velkokapacitní sklápěcí návěsy

Pro různé úkoly přepravy zajišťuje KEMPF sklápěcí návěsy s tělesy z oceli a hliníku pro nosnost od 20 m3 do 90 m3. Standardní skříňové návěsy jsou primárně používány pro přepravu pískových, štěrkových, asfaltových a jiných těžkých sypkých materiálů.

Velkokapacitní nástavby jsou speciálně vyrobeny pro lehčí zboží jako je kukuřice, ovoce nebo brambory. Navíc díky velkým rozměrům jsou dokonale vhodné pro přepravu odpadu, smíšeného nákladu a palet.

Půlkulaté návěsy z oceli a hliníku

Ve srovnání s normálními skříňovými návěsy mají návěsy vyrobené z kombinace oceli a hliníku menší hmotnost. Kapacita zatížení od 20 m3 do 60 m3 je činí vhodnými pro více použití. Vedle nízkého zatížení poskytují půlkulaté návěsy vyrobené z oceli a hliníku značné množství dodatečných konstrukčních výhod.

Praktické detaily ulehčující každodenní práci

Inovativní koncepce vozidel jsou nejen velkým průlomem ve vývoji, ale také množstvím testovaných a osvědčených detailů. Vedle inteligentních konstrukčních kroků pro zlepšení užitečného zatížení, objemové kapacity, manipulace a stability proti převrácení je čas na šetření času a nákladů díky rychlosti a spolehlivosti v každodenní práci. Tohoto dosahujeme vlastním vývojem detailních řešení pro každý návěs.

Vysoce výkonný rotační podavač s příčným šroubovým dopravníkem - vývoj společnosti KEMPF.

Příslušenství pro náročné

Dobrá manipulace a vysoká stabilita proti převrácení v důsledku nízkému těžišti a speciální konstrukce rámu podvozku (např. smykové desky).

Vysoce kvalitní hliníková slitina a použití tepelně zpracovaných hliníkových plechů pro delší životnost.

Skládací podpěrné tyče a sklopné protiprachové zástěrky pro použití v budovách a lepší údržbu.

Snadné ovládání parkovacích brzd pomocí sériově montovaných pružinových brzdových válců.

Schůdky zajišťují rychlé, snadné a bezpečné rozložení a složení plachty. Tyto schůdky mohou být instalovány volitelně na sklápěcím tělese nebo na rámu podvozku.