Sklápěcí přívěsy KEMPF

Multifunkční vyklápěcí přívěs pro různé materiály

Rozhodujícím faktorem pro novou investici do užitkového vozidla je, kromě nízké hmotnosti a vysokého užitného zatížení, možnost používat vozidlo ve velkém množství oblastí použití. Univerzální použití znamená větší flexibilitu při nakládání a vykládání a vede k rychlejšímu návratu investic.

Sklápěcí přívěs pro lehké zatížení

Sklápěcí přívěs od firmy KEMPF je příkladem univerzality a efektivity. Optimalizovaná konstrukce  (FEM- technika), použití vybraných materiálů (zušlechtěná ocel a hliník) zajišťují nízkou hmotnost a tudíž optimalizované užitečné zatížení. Současně umožňuje individuální kombinace vozidel nakládat pevný sypký materiál a/nebo palety.

Tandemová náprava Trailer firmy KEMPF se vyznačuje spolehlivostí a dlouhou životností i za nejtěžších pracovních podmínek. Současně přesvědčí zvláště nízkou vahou. Jedná se o ideální předpoklad pro všechny oblasti použití, kde je na jedné straně vyžadována tvrdá práce a na druhé straně každý kilogram další užitečné hmotnosti.

Přívěsy na míru s variabilní konfigurací dodatečného vybavení

Stavební plochy a velké vzdálenosti od silnice jsou správnými oblastmi pro tandemové přívěsy od firmy KEMPF. Zde mohou konečně ukázat, z čeho jsou vyrobeny. Speciální hliníková konstrukce zaručuje nízkou hmotnost a umožňuje maximální užitečné zatížení. Ve srovnání se standardní verzí tandemových přívěsů lze dosáhnout značného množství nákladu bez nebezpečí přetížení. Skládací konstrukce umožňuje levostranné a zadní sklápění.

Čím se přívěsy značky KEMPF vyznačují?

Každý sklápěč vyrobený společností KEMPF bude vyráběn na základě standardizovaného vybavení a dodatečně doplněn velkým množstvím nabízeného příslušenství. Neexistuje téměř žádný požadavek, který firma KEMPF nemůže splnit. Kromě toho KEMPF nabízí pro velmi zvláštní požadavky individuální koncepce, jako jsou:

- Různé možnosti sklápění

- Různé možnosti rámu pro plachty

- Deflektory pro skládací materiál (pneumatické nebo hydraulické)

- Vrata plošinové (otočné nebo dveřní)

- Transportní svorky pro mobilní vysokozdvižné vozíky

Doplňky

- Pomoc při zvedání bočních stěn

- Posuvník sypkých materiálů ovládaný pákou nebo převodovkou

- Deflektory pro sypký materiál

- Hydraulické sklápění bočních stěn (Bordmatic)

- Boční stěny v provedení membrány

- Rámy plachtoviny v různých provedeních

- Tandemový přívěs jako zadní nebo dvoustranný sklápěč (standard: třístranný sklápěč)

- Zdvihová náprava

- Transportní zařízení pro mobilní vysokozdvižné vozíky

- Blátu odolná verze

- Vnitřní deflektor pro přepravu jílu