Kontejnerové nosiče HYVA

Jsme hrdí na to, že jsme se stali oficiálním zástupcem značky HYVA a můžeme tedy provádět montáže hákových nosičů kontejnerů i se zápisem do TP. Spolu s tím prodáváme i originální náhradní díly.

Hákový nosič TITAN

Nosnost od 12 do 30 tun.

Hákový nosič Titan je vůbec nejbezpečnějším, nejspolehlivějším a nejrychlejším hákovým nosičem značky Hyva. Na podvozek se upevňuje pomocí šroubů, což umožňuje snazší montáž a aplikaci vysoce kvalitního nátěru rovnou v závodě. Konstrukce tohoto hákového nosiče je koncipována tak, aby byla zajištěna vyšší produktivita, nižší hmotnost, snadná obsluha, vyšší bezpečnost a ochrana životního prostředí, a tak nasazuje laťku vysoko po celém světě. Doplňkové příslušenství lze snadno přišroubovat k podvozku.

Šroubové upevnění pro snadnou montáž a uzpůsobení

Antikorozní povrchová úprava již z výroby

Doplňkové příslušenství lze snadno přišroubovat k podvozku

Klasický hákový nosič

Nosnost od 10 do 26 tun.

Bezkonkurenční řada našich klasických hákových nosičů vám poskytne osvědčenou flexibilitu, pevnost a spolehlivost. Konstrukce hákového nosiče z vysoce kvalitní oceli nabízí výhody z hlediska výšky a hmotnosti umožňující dosáhnout maximální stability a užitečného zatížení. Tato rozsáhlá řada nosičů s nosností od 10 do 26 tun uspokojí každý požadavek. K dispozici jsou různé varianty včetně aplikací se zadním nárazníkem, háku/demontovatelného kontejneru nebo kombinací háku/jeřábu.

Standardní řešení pro každou situaci

Rozsáhlá řada

Vysoká nosnost

Čím se háky značky HYVA vyznačují?

Řada systémů pro manipulaci s kontejnery je navržena pomocí sofistikované technologie CAD a vyrobena z moderních materiálů. Nabízí tak nepřekonatelnou úroveň pevnosti, výkonnosti a trvanlivosti.

MANAP KM s.r.o., Břest, 768 23
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!